Williams Mining Rigid Conduit Heavy Duty Class 3 25mm 25mm 4 m Length Steel
Williams Mining Rigid Conduit Heavy Duty Class 3 25mm 25mm 4 m Length Steel
Rigid Conduit Heavy Duty Class 3, 25 mm, 21.4 mm Inside Diameter, 25 mm Outside Diameter, 4 mtr Length, 1.8 mm Thickness, Steel, Galvanised
| Brand | Williams Mining |
|---|---|
| Range Name | Class 3 Conduit |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | WMI-25C3 |
| Conduit Size | 25 mm |
| Inside Diameter | 21.4 mm |
| Finish | Galvanised |
| Length | 4 mtr |
| Material | Steel |
| Outside Diameter | 25 mm |
| Product Type | Rigid Conduit Metal |
| Thickness | 1.8 mm |
Description
Rigid Conduit Heavy Duty Class 3, 25 mm, 21.4 mm Inside Diameter, 25 mm Outside Diameter, 4 mtr Length, 1.8 mm Thickness, Steel, Galvanised
