Unistrut Cable Tray 150mm x 45mm x 3m Galvabond
Unistrut Cable Tray 150mm x 45mm x 3m Galvabond
Cable Tray, 150 mm Tray Width, 45 mm Tray Depth, 3 mtr Length, 50 mm Overall Height, 172 mm Overall Width, Steel, Galvabond
| Brand | Unistrut |
|---|---|
| Range Name | Unitray |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 4031416 |
| Finish | Galvabond |
| Length | 3 mtr |
| Overall Height | 50 mm |
| Overall Width | 172 mm |
| Product Type | Cable Ladder Trays |
| Tray Depth | 45 mm |
| Material | Steel |
Description
Cable Tray, 150 mm Tray Width, 45 mm Tray Depth, 3 mtr Length, 50 mm Overall Height, 172 mm Overall Width, Steel, Galvabond
