Unistrut Strut Joining Plate U Shape 3 Hole L95mm W41mm Steel Hot-Dip Galvanised
Unistrut Strut Joining Plate U Shape 3 Hole L95mm W41mm Steel Hot-Dip Galvanised
Strut Joining Plate U Shape, 95 mm Length, 41 mm Width, 3 Holes, 14 mm Hole Diameter, Steel, Hot-Dip Galvanised, For Use With: Strut Fittings
| Brand | Unistrut |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 30101800 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 4000963 |
| For Use With | Strut Fittings |
| Hole Diameter | 14 mm |
| Length | 95 mm |
| Number of Holes | 3 Hole |
| Product Type | Strut & Channel Joiners |
| Width | 41 mm |
Description
Strut Joining Plate U Shape, 95 mm Length, 41 mm Width, 3 Holes, 14 mm Hole Diameter, Steel, Hot-Dip Galvanised, For Use With: Strut Fittings
