Unistrut Structural Channel Double Combination Heavy Duty Profile 1001 41.3x82.6x2.5mm 6M Stainless Steel
Unistrut Structural Channel Double Combination Heavy Duty Profile 1001 41.3x82.6x2.5mm 6M Stainless Steel
Structural Channel Double Combination Heavy Duty, Double, Stainless Steel, 2.5 mm Thickness, 6 mtr Length, 41.3 mm Width, 82.6 mm Height
| Brand | Unistrut |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 30101800 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 4000853 |
| Height | 82.6 mm |
| Length | 6 mtr |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 2.5 mm |
| Product Type | Channel Double |
| Width | 41.3 mm |
Description
Structural Channel Double Combination Heavy Duty, Double, Stainless Steel, 2.5 mm Thickness, 6 mtr Length, 41.3 mm Width, 82.6 mm Height
