Unistrut Cable Ladder 150mm x 109mm x 6m NEMA 20B 316 Stainless Steel
Unistrut Cable Ladder 150mm x 109mm x 6m NEMA 20B 316 Stainless Steel
Cable Ladder, 109 mm Tray Width, 32 mm Tray Depth, 6 mtr Length, 130 mm Overall Height, 150 mm Overall Width, NEMA 20B, 316 Stainless Steel
| Brand | Unistrut |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 4000807 |
| Length | 6 mtr |
| Material | 316 Stainless Steel |
| NEMA Rating | NEMA 20B |
| Overall Height | 130 mm |
| Overall Width | 150 mm |
| Product Type | Cable Ladder Trays |
| Tray Depth | 32 mm |
Description
Cable Ladder, 109 mm Tray Width, 32 mm Tray Depth, 6 mtr Length, 130 mm Overall Height, 150 mm Overall Width, NEMA 20B, 316 Stainless Steel
