Schneider Busbar 3PH 160A 400/480/600/690V 1100mm
Schneider Busbar 3PH 160A 400/480/600/690V 1100mm
Busbar, 400/480/600/690 V, 160 Amp, 3, 1100mm Height, 45mm Width, 82mm Depth
| Brand | Schneider |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121100 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | AK5JB1410 |
| Depth | 82 mm |
| Current | 160 Amp |
| Height | 1100 mm |
| Phase | 3 Phase |
| Voltage | 400-480-600-690 Volt |
| Product Type | simple |
| Width | 45 mm |
Description
Busbar, 400/480/600/690 V, 160 Amp, 3, 1100mm Height, 45mm Width, 82mm Depth
