Serveredge USB Car Charger 5V 4.8A 2 Port Black
Serveredge USB Car Charger 5V 4.8A 2 Port Black
USB-A Car Charger, 5 Volt, 4.8 Amp, 2 Port, Black
| Brand | Serveredge |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 25175000 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | VC2A24 |
| Connector Type | USB A |
| Depth | 50 mm |
| Height | 120 mm |
| Input Voltage | 12-24 Volt |
| Item Weight | 0.5 kg |
| Output Current | 4.8 Amp |
| Output Voltage | 5 Volt |
| Power Output | 22 kW |
| Product Type | AC Electric Vehicle Charger |
| Width | 120 mm |
| Wireless Technology | RFID |
Description
USB-A Car Charger, 5 Volt, 4.8 Amp, 2 Port, Black
