Rack Technologies Enclosure Fixed 1RU 24 Way LC Duplex Fixed Fibre Tray
Rack Technologies Enclosure Fixed 1RU 24 Way LC Duplex Fixed Fibre Tray
Enclosure Fixed, 1RU, Number of Ways: 24, For Use With: 19 in Width Cabinets, 600mm Width, 200mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Rack Technologies |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 9263 |
| Depth | 200 mm |
| For Use With | 19 in Width Cabinets |
| Number Of Ways | 24 Way |
| Product Type | simple |
| Rack Units | 1 RU |
| Width | 600 mm |
Description
Enclosure Fixed, 1RU, Number of Ways: 24, For Use With: 19 in Width Cabinets, 600mm Width, 200mm Depth
