Rack Technologies Fixed Shelf 600mm Suits 19inx800mm Deep
Rack Technologies Fixed Shelf 600mm Suits 19inx800mm Deep
Fixed Shelf, 100 kg, For Use With: 19 in x 800mm Depth, 449mm Width, 600mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Rack Technologies |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 9026 |
| Depth | 600 mm |
| For Use With | 19 in x 800mm Depth |
| Load Capacity | 100 kg |
| Product Type | simple |
| Width | 449 mm |
Description
Fixed Shelf, 100 kg, For Use With: 19 in x 800mm Depth, 449mm Width, 600mm Depth
