Rola Case Sliding Platform Single 135kg 1335x100x510mm
Rola Case Sliding Platform Single 135kg 1335x100x510mm
Rola-Case Sliding Platform, Load Rating: 135 kg, 1335 mm Travel Length, Steel, Powder Coated, 100 mm Height, 510 mm Width
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Rola Case |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 27113200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | ROLRSSPF/1300 |
| Colour - Finish | Powder Coated |
| Height | 100 mm |
| Load Rating | 135 kg |
| Material | Steel |
| Product Type | simple |
| Width | 510 mm |
| Travel Length | 1335 mm |
Description
Rola-Case Sliding Platform, Load Rating: 135 kg, 1335 mm Travel Length, Steel, Powder Coated, 100 mm Height, 510 mm Width
