Rola Case 2 Drawer Frame 419x460x250mm Suits RC001/RC002 Cases
Rola Case 2 Drawer Frame 419x460x250mm Suits RC001/RC002 Cases
Rola-Case Drawer Frame, For Use With: RC001/RC002 Cases, 250 mm Height, 419 mm Width, 460 mm Depth
| Brand | Rola Case |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 27113200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | ROLRC2FR |
| Depth | 460 mm |
| For Use With | RC001/RC002 Cases |
| Height | 250 mm |
| Product Type | simple |
| Width | 419 mm |
Description
Rola-Case Drawer Frame, For Use With: RC001/RC002 Cases, 250 mm Height, 419 mm Width, 460 mm Depth
