Zip-Clip Try-Lock Support 300mm 50kg Zinc Alloy Silver 10 Pack
Zip-Clip Try-Lock Support 300mm 50kg Zinc Alloy Silver 10 Pack
Support, 300 mm Length, 50 kg, Zinc Alloy, Silver, 10 Pack, For 50-200 mm Span
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Zip-Clip |
| Standard Pack Size | 10 |
| UNSPSC Class | 31151600 |
| UOM | PK |
| Vendor Product | ZIPTRS50-200 |
| Colour | Silver |
| Material | Zinc Alloy |
| Pack Size | 10 Pack |
| Length | 300 mm |
| Load Capacity | 50 kg |
| Please Note | For 50-200 mm Span |
| Product Type | simple |
Description
Support, 300 mm Length, 50 kg, Zinc Alloy, Silver, 10 Pack, For 50-200 mm Span
