Repelec Grommet Flexible Rubber Black 38.1mmx1.2mm 40mm 5/Pack
Repelec Grommet Flexible Rubber Black 38.1mmx1.2mm 40mm 5/Pack
Grommet, Flexible, Panel Size: 38.1 mm x 1.2 mm, 31.8 mm ID, 47.6 mm OD, 40 mm Mounting Hole Diameter, Rubber Seal, Black, 5/Pack
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Repelec |
| Standard Pack Size | 5 |
| UNSPSC Class | 39121700 |
| UOM | PK |
| Vendor Product | TNB2240R |
| Inside Diameter | 31.8 mm |
| Colour | Black |
| Mounting Hole Diameter | 40 mm |
| Outside Diameter | 47.6 mm |
| Panel Size | 38.1 mm x 1.2 mm |
| Pack Size | 5 Pack |
Description
Grommet, Flexible, Panel Size: 38.1 mm x 1.2 mm, 31.8 mm ID, 47.6 mm OD, 40 mm Mounting Hole Diameter, Rubber Seal, Black, 5/Pack
