Repelec Spiral Cable Wrap 15 mm 5M Black
Repelec Spiral Cable Wrap 15 mm 5M Black
Spiral Cable Wrap, 15-50 mm Bundle Range, 15 mm Inside Diameter, 15 mm Nominal Diameter, Black, 5 mtr Length
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Repelec |
| Standard Pack Size | 5 |
| UNSPSC Class | 39131600 |
| UOM | RO |
| Vendor Product | SW16BK |
| Bundle Range | 15-50 mm |
| Inside Diameter | 15 mm |
| Length | 5 mtr |
| Nominal Diameter | 15 mm |
| Colour | Black |
| Product Type | Loom & Spiral Tubes |
Description
Spiral Cable Wrap, 15-50 mm Bundle Range, 15 mm Inside Diameter, 15 mm Nominal Diameter, Black, 5 mtr Length
