NYLON SNAP BUSHINGS 3.2 x 50.8mm (10)
NYLON SNAP BUSHINGS 3.2 x 50.8mm (10)
Snap Bushing, 3.2 mm Panel Size, 41.6 mm Inside Diameter, 54 mm Outside Diameter, 50.8 mm Mounting Hole Diameter, 10 Box
| Brand | Repelec |
|---|---|
| Standard Pack Size | 10 |
| UNSPSC Class | 39121700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | NB2400 |
| Inside Diameter | 41.6 mm |
| Pack Size | 10 Box |
| Panel Size | 3.2 mm |
| Product Type | Grommets Plugs & Bushes |
| Outside Diameter | 54 mm |
| Mounting Hole Diameter | 50.8 mm |
Description
Snap Bushing, 3.2 mm Panel Size, 41.6 mm Inside Diameter, 54 mm Outside Diameter, 50.8 mm Mounting Hole Diameter, 10 Box
