Gecko Masonry Sleeve Anchor Hex Nut Head 12x98mm
Gecko Masonry Sleeve Anchor Hex Nut Head 12x98mm
Sleeve Anchor Hex Nut Head, 12 mm Diameter, M10, Hex Nut Head, 98 mm Length, 51 mm Maximum Fixture Thickness, 20
| Brand | Gecko |
|---|---|
| Standard Pack Size | 20 |
| UNSPSC Class | 31162100 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | GKOSA12098 |
| Diameter | 12 mm |
| Length | 98 mm |
| Head Type | Hex Nut |
| Maximum Fixture Thickness | 51 mm |
| Pack Size | 20 Pack |
| Product Type | simple |
| Thread Size | M10 |
Description
Sleeve Anchor Hex Nut Head, 12 mm Diameter, M10, Hex Nut Head, 98 mm Length, 51 mm Maximum Fixture Thickness, 20
