Veto Tool Bag HVAC Tech Series Backpack 46 Pocket 360x250x555mm
Veto Tool Bag HVAC Tech Series Backpack 46 Pocket 360x250x555mm
Tool Bag HVAC Tech Series Backpack, 46 Pockets, 1200-950 PVC Impregnated Denier Nylon, 360 mm Length, 250 mm Width, 555 mm (460 mm with Handle Folded Down) Height
| Brand | Veto |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 24111500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | VETOTECHPAC1 |
| Length | 360 mm |
| Number of Pockets | 46 Pockets |
| Height | 555 mm |
| Material | 1200-950 PVC Impregnated Denier Nylon |
| Width | 250 mm |
| Product Type | Bags & Pouches |
Description
Tool Bag HVAC Tech Series Backpack, 46 Pockets, 1200-950 PVC Impregnated Denier Nylon, 360 mm Length, 250 mm Width, 555 mm (460 mm with Handle Folded Down) Height
