OSCG Cable Gland Lock Nut M25 Nickel Plated Brass
OSCG Cable Gland Lock Nut M25 Nickel Plated Brass
Cable Gland Lock Nut, M25, 32 mm Width Across Flats, 36.5 mm Width Across Corners, Brass Body, Nickel Plated Finish, 4 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | OSCG |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121400 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | OSCOSLN-M25 |
| Depth | 4 mm |
| Finish | Nickel Plated |
| Product Type | Gland Accessories |
| Thread Size | M25 |
| Width Across Flats | 32 mm |
| Width Across Corners | 36.5 mm |
Description
Cable Gland Lock Nut, M25, 32 mm Width Across Flats, 36.5 mm Width Across Corners, Brass Body, Nickel Plated Finish, 4 mm Depth
