Allen-Bradley Rail Terminal End Plate Grey For 1492H4/H5/H6/H7 Terminal Block
Allen-Bradley Rail Terminal End Plate Grey For 1492H4/H5/H6/H7 Terminal Block
Rail Terminal End Plate, For 1492H4/H5/H6/H7 Terminal Block, Grey, Height: 49.8 mm, 71.4 mm Width, 2.8 mm Depth, 50 Pack
| Brand | Allen-Bradley |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121400 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 1492N37 |
| Colour | Grey |
| Depth | 2.8 mm |
| For Use With | 1492H4/H5/H6/H7 Terminal Block |
| Height | 49.8 mm |
| Pack Size | 50 Pack |
| Product Type | Rail Terminal Accessories |
| Width | 71.4 mm |
Description
Rail Terminal End Plate, For 1492H4/H5/H6/H7 Terminal Block, Grey, Height: 49.8 mm, 71.4 mm Width, 2.8 mm Depth, 50 Pack
