Panduit Threaded Rod Bracket Existing L6in Cold Rolled Steel
Panduit Threaded Rod Bracket Existing L6in Cold Rolled Steel
Threaded Rod Bracket Existing, 1/2 in, 6 in Length, 6 in Width, 1.25 in Height, 11 gauge Thickness, Cold Rolled Steel, For Use With: 2x2 and 4x4 Fiber-Duct Systems
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Panduit |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 30101800 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | FTRBE12 |
| For Use With | 2x2 and 4x4 Fiber-Duct Systems |
| Height | 1.25in |
| Length | 6in |
| Product Type | Clamps & Brackets |
| Thickness | 11 gauge |
| Width | 6in |
Description
Threaded Rod Bracket Existing, 1/2 in, 6 in Length, 6 in Width, 1.25 in Height, 11 gauge Thickness, Cold Rolled Steel, For Use With: 2x2 and 4x4 Fiber-Duct Systems
