Pilz Configurable Control Expansion Module 4 Relay Outputs For PNOZmulti
Pilz Configurable Control Expansion Module 4 Relay Outputs For PNOZmulti
Configurable Control Expansion Module, For Use With: PNOZmulti, 0 to 60 deg C, 94 mm Height, 22.5 mm Width, 121 mm Depth
| Brand | Pilz |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 773536 |
| For Use With | PNOZmulti |
| Depth | 121 mm |
| Height | 94 mm |
| Temperature | 0 to 60 deg C |
| Product Type | Configurable Control Expansion Module |
| Width | 22.5 mm |
Description
Configurable Control Expansion Module, For Use With: PNOZmulti, 0 to 60 deg C, 94 mm Height, 22.5 mm Width, 121 mm Depth
