Phoenix Contact Rail Terminal Partition Plate Grey For ATP-UK Terminals
Phoenix Contact Rail Terminal Partition Plate Grey For ATP-UK Terminals
Partition Plate, For Use With ATP-UK Terminals, Polyamide, Grey, 56 mm Height, 1.5 mm Width, 45.7 mm Depth, UL94 V0 Flammability, -60 to 110 deg C, 50 Pack
| Brand | Phoenix Contact |
|---|---|
| Standard Pack Size | 50 |
| UNSPSC Class | 39121400 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 3003224 |
| Colour | Grey |
| Depth | 45.7 mm |
| For Use With | ATP-UK Terminals |
| Flammability | UL94 V0 |
| Height | 56 mm |
| Material | Polyamide |
| Pack Size | 50 Pack |
| Product Type | Rail Terminal Accessories |
| Temperature | -60 to 110 deg C |
| Width | 1.5 mm |
Description
Partition Plate, For Use With ATP-UK Terminals, Polyamide, Grey, 56 mm Height, 1.5 mm Width, 45.7 mm Depth, UL94 V0 Flammability, -60 to 110 deg C, 50 Pack
