Osram Dimming Controller 2W 230V IP20 White F/DALI MCU
Osram Dimming Controller 2W 230V IP20 White F/DALI MCU
Dimming Controller, Input Voltage: 230 Volt, 2 Watt, 50/60 Hz, Dimmable, For Use With: DALI MCU, IP20, White, 0 to 50 deg C, 80 mm Length, 80 mm Width, 50 mm Height
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Osram |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 32151900 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 4008321189721 |
| Colour | White |
| Dimmable | Dimmable |
| For Use With | DALI MCU |
| Input Voltage | 230 Volt |
| Frequency | 50/60 Hz |
| IP Rating | IP20 |
| Length | 80 mm |
| Height | 50 mm |
| Product Type | Dimmers |
| Width | 80 mm |
| Temperature | 0 to 50 deg C |
| Wattage | 2 Watt |
Description
Dimming Controller, Input Voltage: 230 Volt, 2 Watt, 50/60 Hz, Dimmable, For Use With: DALI MCU, IP20, White, 0 to 50 deg C, 80 mm Length, 80 mm Width, 50 mm Height
