OSCG Cable Gland Insulating Shroud Armoured M90 Polychloroprene
OSCG Cable Gland Insulating Shroud Armoured M90 Polychloroprene
Cable Gland Insulating Shroud, Armoured, M90, For Armoured Cable, Polychloroprene, 175 mm Overall Length, 72 mm x 121 mm Diameter
| Features |
|
|---|---|
| Brand | OSCG |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121400 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | OSCOSSH-90A |
| Diameter | 72 mm x 121 mm |
| For Use With | Armoured Cable |
| Overall Length | 175 mm |
| Product Type | Insulating Shrouds |
| Size | M90 |
Description
Cable Gland Insulating Shroud, Armoured, M90, For Armoured Cable, Polychloroprene, 175 mm Overall Length, 72 mm x 121 mm Diameter
