Nesco Earth Rod Inspection Pit L190mm W145mm D245mm Plastic
Nesco Earth Rod Inspection Pit L190mm W145mm D245mm Plastic
Earth Rod Inspection Pit, Plastic, 190mm Length, 145mm Width, 245mm Depth
| Brand | Nesco |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | PIT-03 |
| Depth | 245 mm |
| Length | 190 mm |
| Material | Plastic |
| Product Type | Earth Rods & Straps |
| Width | 145 mm |
| Please Note | T3 |
Description
Earth Rod Inspection Pit, Plastic, 190mm Length, 145mm Width, 245mm Depth
