Nesco Earth Rod Connection Box L120mm W120mm D76mm Aluminium Alloy
Nesco Earth Rod Connection Box L120mm W120mm D76mm Aluminium Alloy
Earth Rod Connection Box, Aluminium Alloy, 120mm Length, 120mm Width, 76mm Depth
| Brand | Nesco |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | ERB1 |
| Depth | 76 mm |
| Length | 120 mm |
| Material | Aluminium Alloy |
| Product Type | Connection Boxes |
| Width | 120 mm |
Description
Earth Rod Connection Box, Aluminium Alloy, 120mm Length, 120mm Width, 76mm Depth
