Macsim Cable Tie Mount Self Adhesive L20 mmxW20 mmBlack
Macsim Cable Tie Mount Self Adhesive L20 mmxW20 mmBlack
Cable Tie Mount Self Adhesive, For Use With 3.6 mm Wide Ties, Black, 20 mm Length, 20 mm Width, 100 Pack
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Macsim |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CTM20 |
| Colour | Black |
| For Use With | 3.6 mm Wide Ties |
| Length | 20 mm |
| Pack Size | 100 Pack |
| Product Type | Cable Tie Accessories |
| Width | 20 mm |
Description
Cable Tie Mount Self Adhesive, For Use With 3.6 mm Wide Ties, Black, 20 mm Length, 20 mm Width, 100 Pack
