Macsim Hollow Wall Anchor 8mm Yellow Zinc Plated For 5-20mm Wall Thickness
Macsim Hollow Wall Anchor 8mm Yellow Zinc Plated For 5-20mm Wall Thickness
Hollow Wall Anchor, 4 mm, 8 mm Length, 5-20 mm Wall Thickness, Zinc Plated Yellow, 100 Pack
| Brand | Macsim |
|---|---|
| Standard Pack Size | 100 |
| UNSPSC Class | 31162100 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 09422 |
| Length | 8 mm |
| Finish | Zinc Plated Yellow |
| Pack Size | 100 Pack |
| Product Type | simple |
| Thread Size | 4 mm |
| Wall Thickness | 5-20 mm |
Description
Hollow Wall Anchor, 4 mm, 8 mm Length, 5-20 mm Wall Thickness, Zinc Plated Yellow, 100 Pack
