M-Elec Stitchy Controller Zigbee Multi Colour 60-180W 12-36V F/Standard Switch
M-Elec Stitchy Controller Zigbee Multi Colour 60-180W 12-36V F/Standard Switch
Stitchy Controller Zigbee Multi Colour, Input Voltage: 12-36 Volt, 60-180 Watt, 5 x 5 Amp, For Use With: Standard Switch, 170 mm Length, 28.5 mm Width, 59 mm Height
| Features |
|
|---|---|
| Brand | M-Elec |
| Range Name | Stitchy |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39101900 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | ML-ST-5CH |
| Current | 5 x 5 Amp |
| For Use With | Standard Switch |
| Input Voltage | 12-36 Volt |
| Length | 170 mm |
| Height | 59 mm |
| Product Type | Controllers |
| Width | 28.5 mm |
| Wattage | 60-180 Watt |
Description
Stitchy Controller Zigbee Multi Colour, Input Voltage: 12-36 Volt, 60-180 Watt, 5 x 5 Amp, For Use With: Standard Switch, 170 mm Length, 28.5 mm Width, 59 mm Height
