Mascot Engineering Concrete Infill Cover and Frame 760x800x75mm Class D T220 Cast Iron For CJP350/380 Cable Pits
Mascot Engineering Concrete Infill Cover and Frame 760x800x75mm Class D T220 Cast Iron For CJP350/380 Cable Pits
Concrete Infill Cover and Frame, For Use With: CJP350/380 Cable Pits, Class D, T220 Cast Iron, Bituminous Paint, 760mm Length, 800mm Width, 75mm Depth
| Brand | Mascot Engineering |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | MFD66 |
| Depth | 75 mm |
| For Use With | CJP350/380 Cable Pits |
| Finish | Black |
| Length | 760 mm |
| Material | T220 Cast Iron |
| Product Type | Cable Covers |
| Width | 800 mm |
Description
Concrete Infill Cover and Frame, For Use With: CJP350/380 Cable Pits, Class D, T220 Cast Iron, Bituminous Paint, 760mm Length, 800mm Width, 75mm Depth
