Mascot Engineering GRC Cable Pit Heavy Duty 1200x1200x900mm
Mascot Engineering GRC Cable Pit Heavy Duty 1200x1200x900mm
GRC Cable Pit Heavy Duty, 1200mm Length, 1200mm Width, 900mm Depth
| Brand | Mascot Engineering |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CJP690 |
| Depth | 900mm |
| Length | 1200mm |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 1200mm |
Description
GRC Cable Pit Heavy Duty, 1200mm Length, 1200mm Width, 900mm Depth
