Mascot Engineering GRC Cable Riser Heavy Duty 1010x1010x175mm For CJP560/575/590/599 CablePits
Mascot Engineering GRC Cable Riser Heavy Duty 1010x1010x175mm For CJP560/575/590/599 CablePits
GRC Cable Riser Heavy Duty, For Use With: CJP560/575/590/599 Cable Pits, 1010mm Length, 1010mm Width, 175mm Depth
| Brand | Mascot Engineering |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CJP5R175 |
| Depth | 175 mm |
| For Use With | CJP560/575/590/599 Cable Pits |
| Length | 1010 mm |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 1010 mm |
Description
GRC Cable Riser Heavy Duty, For Use With: CJP560/575/590/599 Cable Pits, 1010mm Length, 1010mm Width, 175mm Depth
