Legrand Switch Mechanism Blanking Plug Clear Cap White
Legrand Switch Mechanism Blanking Plug Clear Cap White
Excel Life™ blank With Clear Cap.
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Legrand |
| Range Name | Excel Life |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | EMCLIDWE |
| Colour | White |
| Product Type | Switch Mechanisms |
| For Use With | Power Points or Switches |
| Length | 21 mm |
| Height | 21 mm |
| Width | 21 mm |
| Depth | 7 mm |
| Finish | Transparent |
Description
Excel Life™ blank With Clear Cap.
