Legrand Switch Mechanism Push Button Slave Control 230/240V Urban Grey
Legrand Switch Mechanism Push Button Slave Control 230/240V Urban Grey
Switch Mechanism Push Button Slave Control, 230-240 Volt AC, Control Type: Push Button, Urban Grey, 21 mm Length, 21 mm Width, 35 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Legrand |
| Range Name | Excel Life |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | EM800SLAVEUG |
| Colour | Urban Grey |
| Control Type | Push Button |
| Depth | 35 mm |
| Length | 21 mm |
| Product Type | Switch Mechanisms |
| Voltage | 230-240 Volt |
| Width | 21 mm |
Description
Switch Mechanism Push Button Slave Control, 230-240 Volt AC, Control Type: Push Button, Urban Grey, 21 mm Length, 21 mm Width, 35 mm Depth
