Legrand RCD Double Powerpoint Common Plate E-Com 2 Gang 10A 10mA Beige
Legrand RCD Double Powerpoint Common Plate E-Com 2 Gang 10A 10mA Beige
RCD Double Powerpoint Common Plate, 2 Gang, Mounting Centres: 84 mm, Beige, 118 mm Height, 74 mm Width, 10 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Legrand |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | EC777EL10CABE |
| Colour | Beige |
| Depth | 10 mm |
| Height | 118 mm |
| Mounting Centres | 84 mm |
| Number Of Gangs | 2 Gang |
| Product Type | GPO Plates |
| Width | 74 mm |
Description
RCD Double Powerpoint Common Plate, 2 Gang, Mounting Centres: 84 mm, Beige, 118 mm Height, 74 mm Width, 10 mm Depth
