Legrand Floor Box 16 Module Body Only L255mm W310mm D105mm PVC Grey
Legrand Floor Box 16 Module Body Only L255mm W310mm D105mm PVC Grey
Floor Box 16 Module, Service Facilities: Body Only, 255 mm Length, 310 mm Width, 105 mm Depth, PVC, Grey
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Legrand |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 89626 |
| Depth | 105 mm |
| Finish | Grey |
| Length | 255 mm |
| Product Type | Floor Box |
| Width | 310 mm |
| Service Facilities | Body Only |
Description
Floor Box 16 Module, Service Facilities: Body Only, 255 mm Length, 310 mm Width, 105 mm Depth, PVC, Grey
