Legrand Test Switch P/B DIN Rail Switchboard Builders Emergency Power Luminaries 66 mm
Legrand Test Switch P/B DIN Rail Switchboard Builders Emergency Power Luminaries 66 mm
Test Switch P/B, DIN Rail Mount, For Switchboard Builders, Emergency Power Luminaries, 66 mm Length, 83 mm Width, 72 mm Height
| Features |
|
|---|---|
| Brand | Legrand |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39111700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 682084 |
| For Use With | Switchboard Builders/Emergency Power Luminaries |
| Height | 72 mm |
| Mounting Method | DIN Rail |
| Length | 66 mm |
| Product Type | Test Cards & Kits |
| Width | 83 mm |
Description
Test Switch P/B, DIN Rail Mount, For Switchboard Builders, Emergency Power Luminaries, 66 mm Length, 83 mm Width, 72 mm Height
