Robus LED Panel Light 30W 4K White 600x600mm
Robus LED Panel Light 30W 4K White 600x600mm
LED Panel Light, LED, 30 Watt, 4000K, White, 600 mm Length, 600 mm Width
| Brand | Robus |
|---|---|
| Range Name | Space LED Panels |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39111500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | RP6060CW-01 |
| Colour | White |
| Colour Temperature | 4000K |
| Length | 600 mm |
| Light Source | LED |
| Product Type | LED Panel Lights |
| Wattage | 30 Watt |
| Width | 600 mm |
Description
LED Panel Light, LED, 30 Watt, 4000K, White, 600 mm Length, 600 mm Width
