Kai Suh Suh Ducting Slotted Wall Opened Slot with Lid W60mm D60mm 2M PVC Grey
Kai Suh Suh Ducting Slotted Wall Opened Slot with Lid W60mm D60mm 2M PVC Grey
Ducting Slotted Wall Opened Slot with Lid, 2 mtr Length, 60 mm Width, 60 mm Depth, 8 mm Slot Size, PVC, Grey, 86 deg C Vicat Softening
| Brand | Kai Suh Suh |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | VD8 |
| Colour | Grey |
| Length | 2 mtr |
| Depth | 60 mm |
| Product Type | Duct Slotted Wall |
| Slot Size | 8 mm |
| Temperature | 86 deg C Vicat Softening |
| Width | 60 mm |
Description
Ducting Slotted Wall Opened Slot with Lid, 2 mtr Length, 60 mm Width, 60 mm Depth, 8 mm Slot Size, PVC, Grey, 86 deg C Vicat Softening
