Kounis Beam Suspension Clamp Adaptable 45mm M8x50 Cone Point Steel Hot-Dip Galvanised For Strut Channel
Kounis Beam Suspension Clamp Adaptable 45mm M8x50 Cone Point Steel Hot-Dip Galvanised For Strut Channel
Beam Suspension Clamp Adaptable, 45 mm, M8 x 50 mm Cone Point, For Use With Strut Channel, Steel, Hot Dip Galvanised, 37 mm Length, 27 mm Width
| Brand | Kounis |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 30101800 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | KCC45H |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| For Use With | Strut Channel |
| Fitting Size | 45 mm |
| Length | 37 mm |
| Material | Steel |
| Product Type | Clamps & Brackets |
| Thread Size | M8 x 50 mm Cone Point |
| Width | 27 mm |
Description
Beam Suspension Clamp Adaptable, 45 mm, M8 x 50 mm Cone Point, For Use With Strut Channel, Steel, Hot Dip Galvanised, 37 mm Length, 27 mm Width
