Kounis Obtuse Angle Fitting 15 Degree 2 Hole L52mm W84mm Steel Hot-Dip Galvanised
Kounis Obtuse Angle Fitting 15 Degree 2 Hole L52mm W84mm Steel Hot-Dip Galvanised
Obtuse Angle Fitting, 52 mm Length, 84 mm Width, 15 Degree, 6 mm Thickness, 2 Holes, 14 mm Hole Diameter, Steel, Hot-Dip Galvanised
| Brand | Kounis |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 30101800 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | K2103H |
| Angle | 15 Deg |
| Hole Diameter | 14 mm |
| Length | 52 mm |
| Number of Holes | 2 Hole |
| Thickness | 6 mm |
| Product Type | Angle Fittings |
| Width | 84 mm |
Description
Obtuse Angle Fitting, 52 mm Length, 84 mm Width, 15 Degree, 6 mm Thickness, 2 Holes, 14 mm Hole Diameter, Steel, Hot-Dip Galvanised
