Kounis Straight Cable Ladder Reducer 300 to 150mm NEMA 20C Mild Steel Hot-Dip Galvanized
Kounis Straight Cable Ladder Reducer 300 to 150mm NEMA 20C Mild Steel Hot-Dip Galvanized
Straight Cable Ladder Reducer, 300 to 150 mm Tray Width, Enclosure Type: NEMA 20C, Mild Steel Material, Hot-Dip Galvanized Finish, 146 mm Height, 2 mm Thickness, Rail Out Please Note
| Brand | Kounis |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 5CSR3015HR0 |
| Height | 146 mm |
| Please Note | Rail Out |
| Product Type | Tray-Ladder Reducers |
| Enclosure Type | NEMA 20C |
| Thickness | 2 mm |
| Tray Width | 300-150 mm |
Description
Straight Cable Ladder Reducer, 300 to 150 mm Tray Width, Enclosure Type: NEMA 20C, Mild Steel Material, Hot-Dip Galvanized Finish, 146 mm Height, 2 mm Thickness, Rail Out Please Note
