Kounis Cable Ladder 300mm x 105mm x 6m NEMA 20B Steel Hot-Dip Galvanized
Kounis Cable Ladder 300mm x 105mm x 6m NEMA 20B Steel Hot-Dip Galvanized
Cable Ladder, 300 mm Tray Width, 105 mm Tray Depth, 6 mtr Length, 130 mm Overall Height, NEMA 20B, Steel, Hot Dip Galvanised
| Brand | Kounis |
|---|---|
| Range Name | Type 4/70L NEMA 20B |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | 4CLL30HRO |
| Finish | Hot Dip Galvanised |
| Material | Steel |
| Length | 6 mtr |
| Overall Height | 130 mm |
| NEMA Rating | NEMA 20B |
| Product Type | Cable Ladder Trays |
| Tray Depth | 105 mm |
| Tray Width | 300 mm |
Description
Cable Ladder, 300 mm Tray Width, 105 mm Tray Depth, 6 mtr Length, 130 mm Overall Height, NEMA 20B, Steel, Hot Dip Galvanised
