Klein Digital Circuit Breaker Identifier 230/240V 152x51x23mm with 9V Transmittor Battery
Klein Digital Circuit Breaker Identifier 230/240V 152x51x23mm with 9V Transmittor Battery
Digital Circuit Breaker Identifier, 230/240 Volt, 51 mm Height, 23 mm Width, 152.4 mm Depth
| Brand | Klein |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | A-ET300AU |
| Depth | 152.4 mm |
| Height | 51 mm |
| Product Type | simple |
| Voltage | 230-240 Volt |
| Width | 23 mm |
Description
Digital Circuit Breaker Identifier, 230/240 Volt, 51 mm Height, 23 mm Width, 152.4 mm Depth
