Key Plastics Concrete Collar Communication 650x400x50mm For P5 Cable Pit
Key Plastics Concrete Collar Communication 650x400x50mm For P5 Cable Pit
Concrete Collar Communication, For Use With: P5 Cable Pits, Cement, 650 mm Length, 400 mm Width, 50 mm Depth
| Brand | Key Plastics |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CT99166C |
| Depth | 50 mm |
| For Use With | P5 Cable Pits |
| Length | 650 mm |
| Material | Concrete |
| Width | 400 mm |
Description
Concrete Collar Communication, For Use With: P5 Cable Pits, Cement, 650 mm Length, 400 mm Width, 50 mm Depth
