IPD Slotted DIN Rail 2000x35x7.5mm Steel
IPD Slotted DIN Rail 2000x35x7.5mm Steel
DIN Rail Slotted, 1 Position, Rail Mounting, Steel, 2 m Height, 35 mm Width, 7.5 mm Depth, 35 Pack
| Brand | IPD |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121400 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | TS35/S-S |
| Depth | 7.5 mm |
| Height | 2 m |
| Material | Steel |
| Mounting Method | Rail |
| Number of Positions | 1 |
| Pack Size | 35 Pack |
| Product Type | Industrial Terminal Accessories |
| Width | 35 mm |
Description
DIN Rail Slotted, 1 Position, Rail Mounting, Steel, 2 m Height, 35 mm Width, 7.5 mm Depth, 35 Pack
