ABB Isolator Handle Padlockable Black 45mm L
ABB Isolator Handle Padlockable Black 45mm L
Isolator Handle Padlockable, For Use With: OT16-40, OT100.-125, OT16-40 Switches, IP65, Black, 45 mm Height, 78 mm Width, 66 mm Depth
| Brand | ABB |
|---|---|
| Range Name | SwitchLine |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | OHB45J6 |
| Colour | Black |
| Depth | 66 mm |
| For Use With | OT16-40/OT100.-125/OT16-40 Switches |
| Height | 45 mm |
| IP Rating | IP65 |
| Product Type | Handles & Accessories |
| Width | 78 mm |
Description
Isolator Handle Padlockable, For Use With: OT16-40, OT100.-125, OT16-40 Switches, IP65, Black, 45 mm Height, 78 mm Width, 66 mm Depth
