Honeywell Limit Switch Actuator Roller Lever Adjustable Nylon 38.1-89mm Back/Snap On Mount
Honeywell Limit Switch Actuator Roller Lever Adjustable Nylon 38.1-89mm Back/Snap On Mount
Limit Switch Actuator Roller Lever Adjustable, Back/Snap-On Mount, 0.75 in Diameter, 0.25 in Width
| Brand | Honeywell |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | LSZ52A |
| Diameter | 0.75 in |
| Mounting Method | Back/Snap-On |
| Product Type | Limit Switch Actuators |
| Width | 0.25 in |
Description
Limit Switch Actuator Roller Lever Adjustable, Back/Snap-On Mount, 0.75 in Diameter, 0.25 in Width
