HPM Junction Box Miniature Rectangular 1 Earth 2 Active Connector White
HPM Junction Box Miniature Rectangular 1 Earth 2 Active Connector White
Junction Box, 30 Amp, Miniature, Rectangular, 3 Way Cable Entry, PVC, White, 68 mm Length, 37 mm Width, 22 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | HPM |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 413 |
| Cable Entry | 3 Way |
| Colour | White |
| Current | 30 Amp |
| Depth | 22 mm |
| Length | 68 mm |
| Material | PVC |
| Product Type | Wiring Junction Boxes |
| Size | Miniature |
| Shape | Rectangular |
| Width | 37 mm |
Description
Junction Box, 30 Amp, Miniature, Rectangular, 3 Way Cable Entry, PVC, White, 68 mm Length, 37 mm Width, 22 mm Depth
