HPM Junction Box Wiring Giant Less Connector White
HPM Junction Box Wiring Giant Less Connector White
Junction Box, Giant, White, 89 mm Length, 68 mm Width, 44 mm Depth
| Features |
|
|---|---|
| Brand | HPM |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 405 |
| Colour | White |
| Depth | 44 mm |
| Length | 89 mm |
| Product Type | Wiring Junction Boxes |
| Size | Giant |
| Width | 68 mm |
Description
Junction Box, Giant, White, 89 mm Length, 68 mm Width, 44 mm Depth
